zoom

Lajme

Tayna u rikthye, por ish-menaxheri i bllokon këngën e re në YouTube

Prej kohësh Tayna ka shmangur daljet publike dhe publikimin e këngëve të reja.

Por reperja u rikthye pas një pauze të gjatë me projektin “Si ai”.

Kënga mori klikime nga fansat e saj, por shumë shpejt u zhduk nga YouTube.

Raportohet se kënga është bllokuar nga ish menaxheri i saj, Rinor Hykolli.

Ky i fundit ka bllokuar video klipin e saj akoma pa u bërë 24 orë nga publikimi.

Ai ka marrë mbi vete të drejtat autoriale në kanalin zyrtar të reperes.