zoom

Aktualitet

Sulmi ndaj policisë së Kosovës, pamjet e arrestimit të një prej agresorëve serb

Këto janë pamjet e arrestimit të një prej agresorëve serb që sulmuan Policinë e Kosovës.

Ai shihet me pranga në duar teksa shoqërohet drejt stacionit të policisë.

Gjatë operacionit të policisë së Kosovës për kapjen e tyre, janë vrarë 3 prej terroristëve.

Raportohet se njësitë speciale kanë marrë nën kontroll Manastirin e Banjskës.

Një grup prej rreth 30 personave dhe të armatosur rëndë mëngjesin e ditës së sotme vranë policin Afrim Bunjaku dhe kanë plagosur efektivin Alban Rashiti.