zoom

Aktualitet

Shpërthim i fuqishëm në Tiranë, policia jep detajet e para

Një shpërthim i fuqishëm u dëgjua mbrëmjen e kësaj të hëne në Tiranë.

Sipas policisë, shpërthimi është regjistruar në rrugën “Myslym Shyr”, ngjitur me fushat e tenisit, në një kantier në ndërtim.

Nga ana e grupit hetimor ka dyshime se mund të bëhet fjalë për vendosje tritoli, por në zonë po kryhen ende verifikime për të dhënë detaje të mëtejshme dhe për të zbardhur dinamikën.