zoom

Aktualitet

Shpërthen në flakë makina e Adriatik Lapajt, policia zbardh detajet e para

Makina e juristit Adriatik Lapaj është përfshirë nga flakët këtë të enjte, në rrugën “Kuvajti” në Tiranë.

Mësohet se ka qenë një defekt në makinë që ka shkaktuar flakët. Ai nuk është lënduar, teksa regjistrohen vetëm dëme materiale.

Në një reagim të bërë në Facebook, avokati shkruan se është mirë dhe se nuk ka pasur asgjë të qëllimshme, por se ka qenë thjesht një defekt.

“Jam top! Nuk ka asgjë të qëllimshme. Si njerëzit që bëhen për spital edhe makinat pësojnë defekt. Asgjë nuk ka qenë e qëllimshme. Thjesht defekt. Ju dua!”- shkruan ai./ Zoom.al