zoom

Politikë

Shëndeti iu përkeqësua në pak kohë – Foto e fundit e Fatos Nanos

Kohët e fundit kanë qenë të shpeshta lajmet se ish-kryeministri Fatos Nano ka shfaqur probleme shëndetësore dhe këtë herë gjendja duket më kritike.

Vetë Nano, prej kohësh ka zgjedhur të jetë larg vëmendjes së mediave duke shmangur edhe imazhet.

Fotoja e fundit ekzistente e ish-kryeministrit është ajo e 14 qershorit 2023, në përvjetorin e PS-së. Foton e publikoi ministri i Brendshëm, Taulant Balla. “Gëzuar ditëlindjen, PS”, shkruante Balla në foton e publikuar në Facebook.