zoom

Lajme

Romeo Veshaj në krahët e Heidi Baçit pas përfundimit të BBV

Romeo Veshaj ka publikuar një foto krah partneres së tij, Heidi Baçi pas përfundimit të BBV.

Çifti shfaqen së bashku në një ashensor të përqafuar me njëri-tjetrin, ku mbulojnë imazhin.

Dashuria e tyre është vendosur në pikëpyetje dhe shumë kanë hamendësuar se pas daljes nga shtëpia do të ndaheshin.

Por çifti, me këtë foto, i kanë dhënë fund aludimeve duke treguar se lidhja e tyre do të vazhdojë.