zoom

Lajme

Ritakim i përlotur mes Ilnisës dhe Meritonit në “dhomën e kuqe” të BBV. Batutat e Julit dhe…

Meritoni mori një surprizë shumë të bukur në spektaklin e së martës të Big Brother VIP, pasi në shtëpi është futur Ilnisa, ashtu dhe siç ishte paralajmëruar.

Ndërsa moderatori Ledion Liço i tha që duhet të lërë shtëpinë dhe të shkojë te dera e kuqe, Juli nuk i kurseu batutat.

“A e kemi thënë që ti del para të gjithëve”, kaq ka mjaftuar që banorët të qeshnin, ndërsa ai drejtohet drejt dhomës ku e priste surpriza. Pasi u takuam ata shpërthyen në lot nga emocionet.

“Ky rrugëtim na dha dhuratën më të bukur, na dha njëri-tjetrin. Por ky udhëtim do të të kthejë si fitues. Mos më hajde në shtëpi pa fitore”, i tha ajo, teksa çifti u përlot mes puthjeve dhe përqafimeve. /ZOOM.AL/