zoom

Stil

Rastësi apo frymëzim? Kërcimi Sara-Ledri, rrjeti thotë se e ka parë diçka të tillë edhe më herët

Reperi Ledri Vula promovoi mbrëmjen e djeshme, në një event me të ftuar VIP, albumin e tij më të ri, “1 goat për ty”.

Teksa performoi njëra pas tjetrës, produktet e tij muzikore, në një moment, Vula vendos të ngjisë në skenë partneren e tij, Sara Hoxha.

Blogerja iu bashkua në një performancë disaminutëshe, ku kënduan dhe kërcyen të përqafuar. Në fund, nuk mungoi as një puthje pasionante.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by zoom.al (@zoom.al)

Pamjet u shpërndanë kudo dhe rrjeti nuk kurseu komentet. Një pjesë madje tha se pamje të tilla i kishte parë më herët, mes Luiz Ejllit dhe Kiara Titos, i cili e ka kthyer jo pak herë në protagoniste dhe shoqëruese të koncerteve të tij këtë të fundit, si në Shqipëri ashtu edhe në Kosovë.

Komentues të tjerë kundërshtojnë tezën e mësipërme, duke thënë se Sara ka qenë vazhdimisht e pranishme në koncertet e Vulës dhe se në një event të tillë të rëndësishëm, pak minuta mes tyre ishin mëse të pritshme.

Frymëzim, trend apo rastësi, e gjitha kjo ha debat!/ Zoom.al