zoom

Aktualitet

Protesta para Bashkisë, efektivi i Policisë humb ndjenjat dhe rrëzohet në asfalt!

Një efektiv policie ka humbur ndjenjat gjatë protestës së Bashkisë Tiranë dhe është rrëzuar përtokë.

Në ndihmë të policit ka ardhur kolegët e tij dhe më pas është marrë me ambulancë.

Raporohet se efektivi nuk është ndjerë mirë, ndërsa në momentin kur humbi ndjenjat nuk ka pasur tensione me protestuesit dhe situata ishte e qetë, pasi po mbaheshin fjalimet dhe nuk kishte nisur ende sulmi me molotov ndaj godinës.