zoom

Lajme

“Po ti merresh me qepje?” – Egla provokon Rozën. Moderatorja i hedh ujë

Egla dhe Roza kanë debatuar ashpër me njëra-tjetrën brenda shtëpisë së Big Brother VIP.

Egla shkoi ta ngacmonte Rozën, ndërkohë që kjo e fundit po bënte dush.

Por, Roza po kërkonte qetësi dhe i kërkoi Eglës të largohej e të mos e hapte derën e dushit.

Egla vijoi me provokimet dhe veprimet e saj, ndërsa Roza iu përgjigj duke i hedhur ujë.

Debati mes tyre:

Egla: Kam një të qepur poshtë gjurit.

Roza: Mos më hap derën mua.

Egla: Po ti merresh me qepje?

Roza: Më lërë rehat të lahem, mos u fut në hapësirën time.

Egla: A merresh me qepje?

Roza: Ti je ajo që i komenton këto gjëra banale.