zoom

Slider

Parashikimi i horoskopit për sot, çfarë kanë rezervuar yjet për ju

Dashi

Kjo ditë ju sheh disi dembelë dhe të tërhequr. Megjithatë mundohuni të mos i lini pas dore gjërat tuaja më urgjente. Këshillohet që të përvishni mëngët, si mënyra e vetme për të arritur rezultate të vlefshme.

Demi

Duhet të merrni vendime të rëndësishme, të cilat iu fusin disi në krizë. Vlerësoni me qetësi çdo propozim që keni marrë së fundmi dhe më tej ndiqni instinktin tuaj. Në dashuri, nuk duhet të jeni xheloz.

Binjakët

Në dashuri do të shfaqni anën tuaj karizmatike dhe tërheqëse dhe kjo në sajë të grintës tuaj, e cila ju lejon që të nxirrni në pah gjithë sensualitetin. Në vendin e punës ka disa mosmarrëveshje që duhen riparë.

Gaforrja

Më në fund do të keni mundësinë për të ndryshuar rrënjësisht rutinën tuaj profesionale, duke u përfshirë në nisma të reja ose duke marrë një rol më të rëndësishëm. Këshillohet që të mos jeni shumë tekanjozë.

Luani

Mundohuni ti kanalizoni siç duhen angazhimet tuaja, pasi së fundmi jeni shumë të stresuar dhe kjo për shkak të stilit të jetës shumë intensiv dhe të lodhshëm. Kjo është një ditë e rëndësishme për dashurinë, ndaj jini më kurajoz në raport me një person që pëlqeni.

Virgjëresha

Do të keni mundësi të mëdha për të rindezur ndjenjat dhe për të rigjetur paqen dhe harmoninë në raportet profesionale. Jini të gatshëm të dëgjoni të tjerët, pasi kjo ditë do të jetë e mbushur me takime shumë interesante.

Peshorja

Kjo do të jetë një ditë disi e rëndë nga pikëpamja profesionale dhe për këtë shkak ju do të jeni të lodhur dhe të ngarkuar. Megjithatë mundohuni që të mos përfshiheni nga ankthi dhe zhgënjimet në dashuri. Kjo e martë do të jetë interesante për të mbyllur çështje të rëndësishme.

Akrepi

Mundohuni që të jeni sa më pak agresiv edhe në momentet në të cilat keni të gjitha arsyet për t’iu përgjigjur provokimeve të të tjerëve. Vetëm me anë të diplomacisë do të arrini të fitoni betejat tuaja. Në dashuri parashikohen të reja interesante.

Shigjetari

Shmangni përfshirjen në aktivitete të reja, nëse nuk jeni totalisht të sigurtë për interesin tuaj. Kjo është një ditë e rëndësishme, për t’iu dhënë drejtimin e duhur disa raporteve ndërpersonale.

Bricjapi

Këshillohet që të jeni më të matur me shpenzimet, sidomos nëse jeni duke nisur projekte të reja të kushtueshme. Në dashuri, mundohuni që të shmangni polemikat.

Ujori

Kjo do të jetë një ditë e rëndësishme, gjatë së cilës do të kaloni kohë cilësore bashkë me familjen ose partnerin/en. Së fundmi keni qenë shumë të angazhuar në punë, aq sa keni lënë pas dore fushën e ndjenjave. Është një ditë mjaft e favorshme për të mbyllur çështje të rëndësishme.

Peshqit

Gjatë gjysmës së parë të së martës pritet të ketë risi interesante dhe transaksione të cilat duhen menaxhuar me kujdes. Këshillohet që në raportin në çift të mos jeni shumë impulsiv.