zoom

Lajme

Nisin konfliktet midis Bora Zemanit dhe Heidit? Dy kunatat heqin njëra-tjetrën nga Instagrami

Dy kunatat më të reja të Show Bizz-it duket se kanë disa hatërmbetje me njëra-tjetrën.

Pas publikimit të videove ku Bora Zemani dhe Heidi po shijonin pushimet bashkë me vëllezërit Veshaj, dy vajzat nuk ndiqen më në rrjetet sociale.

Të dyja ato vazhdojnë të jenë pranë vëllezërve Veshaj, teksa vazhdojnë të postojnë foto e video si çifte.
Nuk dihet se çfarë ka ndodhur mes dy vajzave nëse e bëjnë këtë vetëm për show apo filluan konfliktet menjëherë mes vajzave më të përfolura të momentit.