zoom

Bota

Ngjarja e çuditshme në Francë/ Gruaja i këput gjuhën abuzuesit dhe e dërgon në polici si provë

Një ngjarje e çudishtme është raportuar nga mediat franceze. Një grua 57-vjeçare ka këputur gjuhën e personit që po e ngacmonte seksualisht dhe më pas e ka dërguar atë në polici.

Ngjarja ka ndodhur në datën 19 shkurt, rreth orës 4 të mëngjesit të së dielës.

57-vjeçarja po shëtiste qenin e saj kur është sulmuar nga një i ri rreth të 30-tave i cili ka tentuar ta puthë me dhunë dhe ta prekë në pjesët intime.

Pas një përleshje me të, gruaja i ka kafshuar gjuhën agresorit dhe është kthyer menjëherë në shtëpi.

Më pas, ajo dhe djali i saj janë drejtuar për në rajonin e policisë ku e kanë dorëzuar copën e gjuhës që kishte kafshuar.

Dhunuesi thuhet se po përballet me një gjyq të menjëhershëm i cili mund ta largojë nga Franca, pasi ai është me origjinë nga Tunizia dhe jeton ilegalisht në Francë.

Por i akuzuari ka dhënë një version tjetër në polici. Ai ka thënë se ka qenë 57 -vjeçarja ajo që e ka sulmuar atë. /Zoom.al