zoom

Stil

“Mbylle gojën”, sherr në rrugë mes Shakirës dhe nënës së Pique

Kënga më e re e Shakirës ka hapur kutinë e Pandorës.

Në këngë, ylli i popit akuzon hapur ish-partnerin Pique dhe të dashurën e re, Clara Chia Marti, por nuk ka munguar një varg plot mllef ndaj ish-vjehrrës së saj, Montserrat Bernabeu.

Një video e vjetër është shfaqur së fundmi në “Twitter”, e cila sot merr një kuptim krejtësisht të ri në dritën e ngjarjeve të fundit. Në video shohim dy femrat duke u grindur në rrugë, ku mamaja e Pique fillimisht prek fytyrën e ish-nuses së djalit në mënyrë agresive dhe më pas e fton të heshtë.

E indinjuar është edhe shprehja e kënaqur e fytyrës së sportistit, i cili nuk bën asgjë për të mbrojtur nënën e fëmijëve të tij Milan dhe Sasha. Sipas fansave Shakira ka vuajtur shumë gjatë dymbëdhjetë viteve pranë Pique.