zoom

Lajme

Ledjona ngacmon Beniadën, e pyet kur ka bërë seks për herë të fundit. Si u përgjigj modelja

Modelja dhe ish-banorja e Big Brother VIP, Beniada Nishani u vendos përballë një pyetjeje të sikletshme.

Gjatë emisionit “E Diell”, ajo kishte të ftuar Ledjonën, për të folur për dashurinë.

Por Ledjona nuk ngurroi ta ngacmonte Beniadën, duke e pyetur drejtëpërdrejt kur ka kryer marrëdhënie seksuale për herë të fundit, në përpjekje për të zbuluar nëse modelja ka nisur një romancë të re apo jo, pas ndarjes nga vëllai i Arbër Hajdarit.

Biseda mes tyre:

Ledjona: Kur ke kryer marrëdhënie seksuale për herë të fundit?

Beniada: Nuk ka shumë kohë.

Ledjona: Ke krijuar diçka të re?

Beniada: Nuk i dihet jetës kurrë. Nuk e di akoma për vete. Kur ta di do bëjmë një intervistë tjetër dhe do ta them.