zoom

Lajme

Klea Huta dhe Elgit Doda janë ndarë? Moderatorja tregon të vërtetën

Klea Huta dhe Elgit Doda pak ditë më parë u aludua se janë ndarë. Por moderatorja i ka vënë “kapakun” thashethemeve duhet mohuar lajmet.

Teksa zhvillonte një bisedë virtuale me ndjekësit, ata e pyetën: “A je bashkë me Elgitin, a e do atë?”

Ajo u përgjigj duke ironizuar: “Po jam ndarë”, shoqëruar me një video ku shfaqet në makinë me bashkëshortin e saj dhe të dy qeshin para kamerave.