zoom

Aktualitet

Humbi të atin,Saimir Tahiri del nesër nga qelia për lamtumirën e fundit

Ish-ministri Saimir Tahiri, do të dalë nesër disa orë në liri për t’i dhënë lamtumirën e fundit babait të tij, Bashkim Tahiri.

Mësohet se, Bashkim Tahiri, vuante prej vitesh nga leuçemia dhe vitet e fundit sëmundja i ishte përkeqësuar.

Efektivë nga drejtoria e Përgjithshme e Burgjeve do ta shoqërojë atë në ceremoninë e varrimit.