zoom

Stil

Heidi dhe Romeo rigjejnë njëri-tjetrit, momente romantike në shtrat

Romeo Veshaj dhe Heidi Baçi kanë rigjetur sërish njëri-tjetrin.

Dyshja i dhanë fund romancës së tyre, por tashmë duket se kanë sheshuar mosmarrëveshjet dhe janë rikthyer bashkë.

Gjatë natës dy banorët e BBV kanë kaluar momente romantike në krevat teksa shkëmbyen puthje pasionate.

Të dy po qëndronin duke biseduar në krevatet e tyre, kur Heidi iu është drejtuar aktorit: “Hajde më puth i çikë”.

“Çfarë do?”, iu e pyeti aktori dhe ajo iu përgjigj: “Një puthje”. Ndërsa Romeo u afrua drejt saj duke shkëmbyer puthje në buzë.