zoom

Lajme

Gati për t’i thënë “PO” Romeos – Si duket Heidi e veshur si nuse? (VIDEO)

Romeo dhe Heidi do t’i thonë “PO” njëri-tjetrit sonte në një ceremoni të improvizuar brenda shtëpisë së Big Brother VIP.

Dasma do të nisë në orën 21:00 dhe në organizimin e saj kanë marrë pjesë të gjithë banorët.

Pak minuta më parë, Heidi po bënte provat si nuse, duke zgjedhur disa fustane të ndryshëm nusërie, për të parë se kush i qëndron më mirë.

Erjola dhe Julia e shoqërojnë Heidin në këtë moment të veçantë për të.

Ndërsa Romeo nga ana tjetër shpërndau ftesat.

Kjo është dasma e dytë që organizohet në këtë edicion të tretë të Big Brother VIP, pas ceremonisë mes Ilnisës dhe Meritonit.