zoom

Lajme

FSHF: Interesim i lartë për miqësoren me Kilin, biletat blihen edhe fizikisht. Ja ku të paraqiteni

Federata Shqiptare e Futbollit njofton të gjithë tifozët shqiptarë, se biletat për ndeshjen Shqipëri-Kili, do të shiten edhe në pikën fizike në hyrje të stadiumit “Ennio Tardini” në Parma.

“Përveçse online, biletat do të mund t’i siguroni duke filluar nga dita e sotme në ora 15:00 deri në 18:00 pranë pikës së shitjes, në stadiumin “Ennio Tardini”. Ndërsa nesër që është edhe dita e ndeshjes, pika e biletarisë fizike në hyrje të stadiumit “Ennio Tardini” do të jetë e hapur nga ora 15:00 deri në 20:30”, njoftoi Federata.

Të gjithë tifozët që dëshirojnë të jenë prezent dhe të mbështesin Shqipërinë në ndeshjen miqësore ndaj Kilit, që do të zhvillohet në stadiumin “Ennio Tardini” në ora 20:45, kanë mundësinë të blenë biletat e tyre në dy mënyra; fizikisht pranë biletarisë në hyrje të stadiumit “Ennio Tardini” dhe online në linkun: Bileta për ndeshjen Shqipëri – Kili. 

/ZOOM.AL/