zoom

Aktualitet

Fotolajm/ Tjetër urban aksidentohet në Tiranë, mjeti shkon “për një kafe”!

Një tjetër urban është përfshirë në aksident ditën e sotme në Tiranë dhe ka hyrë në një kafene, në zonën e Freskut.

Fatmirësisht nuk raportohet për persona të lënduar.

Ndërkohë linjat urbane të Bashkisë kanë qenë herë pas here shkaktar tëtë shumë aksidenteve, ku ndër më të rëndët ka qenë ai me 9 të plagosur.