zoom

Aktualitet

Fotogaleri/ “E Premtja e Madhe”, besimtarët katolikës kremtojnë tek sheshi “Nënë Tereza”

Besimtarët katolikë, mbrëmjen e sotme, ka kremtuar ritin e shenjtë “Udha e kryqit” te sheshi Nënë Tereza, në drejtimin e imzot Arjan Doda,  Ipeshkvi i Durrësit dhe Tiranës.

Besimtarët po presin kremtimin e Pashkës, të dielën e fundit të këtij muaji.