zoom

Slider

Era Istrefi dhe Amir Rrahmani i japin fund lidhjes! Xhelozia dhe debatet, shkak i ndarjes

Era Istrefi dhe Amir Rrahmani i kanë dhënë fund lidhjes së tyre pas gati një viti së bashku.

Këngëtarja dhe futbollisti e kanë mbyllur në heshtje romancën, disa muaj pasi e bënë publike.

Por duket se tashmë marrëdhënia e tyre ka përfunduar pasi dyshja kanë zhdukur çdo gjurmë të njëri-tjetrit.

Era dhe Amir kanë fshirë fotot e përbashkëta në rrjetet sociale, si edhe kanë hequr njëri-tjetrin nga ndjekësit në Instagram.

Xhelozitë për shkak të largësisë dyshohet se kanë qenë shkak i debateve mes tyre.

Pas përplasjeve të fundit dyshja kanë marrë vendimin që t’i japin fund kësaj historie.