zoom

Slider

Elhaida Dani është ndarë nga Ledjani? Çfarë po ndodh me çiftin…

Notre Dame de Paris’, novela e shkrimtarit francez Victor Hygo për herë të parë do të vijë në Shqipëri me anë të një shfaqjeje, e cila do të mbahet në stadiumin ‘Air Albania’. Në skenë do të ngjitet legjenda e muzikës italiane, Ricc ardo Cocciante dhe rolin kryesor do ta ketë këngëtarja Elhaida Dani.

Për të folur lidhur me këtë projekt artistik, Elhaida ishte e ftuar në ‘Wake Up’, ku zbuloi detaje nga kjo shfaqje, duke treguar se biletat për këtë shfaqje janë shitur në çdo vend të botës.

Përveçse këtij projekti, Dani u pyet edhe lidhur me jetën personale. Kujtojmë se ajo prej disa muajsh është në një lidhje dashurie me balerinin e njohur, Ledian Agalliaj me të cilin u njohën në një show vallëzimi, ku Elhaida ishte konkurrente

Ajo tha se për shkak të angazhimeve artistike nuk ka pasur shumë kohë që të përkushtohet shumë në këtë raport.