zoom

Lajme

E papritur/ Dijonis Biba ikën nga Ferma VIP: Nuk mundem më

Dijonis Biba ndërpreu rrugëtimin e tij në Fermën VIP.

Ai njoftoi këtë të enjte fermerët, duke shpjeguar se ky ishte vendimi i tij personal për shkak të ngarkesës që ka ky format.

“Unë sot kam vendosur të largohem nga ferma dhe këtë e them seriozisht. Nuk e përballoj dot më, kam ditë që e mendoj. Jam dorëzuar nuk mundem. Valixhen e kam bërë gati, kam folur do largohem tani. Nuk mundem më”, tha Dijonisi.

Ky vendim i gjeti banorët të befasuar dhe ata u prekën nga largimi i Dijonisit.

Dijonis Biba hyri në fermë që prej fillimit, 22 Marsit, ku disa herë është shpallur edhe i preferuari i publikut.