zoom

Lajme

E ka mbajtur prej vitesh sekret – Aurela Hoxha poston për herë të parë foto me partnerin e saj

Modelja Aurela Hoxha publikoi për herë të parë foto me partnerin e saj, me të cilin prej vitesh jeton në Spanjë dhe ka krijuar familje.

Ata së bashku po shijojnë dy fëmijët e tyre, ndërsa së fundmi me rastin e ditëlindjes së djalit, Aurela Hoxha surprizoi ndjekësit me foto familjare.

Këtë herë pjesë e shkrepjeve është bërë edhe partneri i saj, por sërish pa zbuluar fytyrën.

“Të dua! Edhe 100 vite fryma ime, kuptimi i jetes sime je ti”, është urimi i Aurelës pë djalin e saj, Alaron.