zoom

Stil

E gjithë familja bashkë! Fotot e para të Rihannës me reperin dhe dy djemtë e tyre

Rihanna dhe A$AP Rocky janë prindër të dy fëmijëve! Ata mirëpritën fëmijën e tyre të parë, RZA , në maj 2022, ndërsa djali Riot erdhi në jetë më 1 gusht 2023

Rihanna dhe A$AP Rocky e kanë dokumentuar jetën e RZA në rrjete sociale duke foto të momenteve të veçanta të vogëlushit, si pushimet e tij të para apo ditëlindjen e parë, po thjesht disa imazhe të ëmbla të shkrepura në shtëpi. 

Dhe tani, çifti shpërndanë fotot e para të Riot, i cili është po aq i lezetshëm sa vëllai i tij i madh.

Këngëtarja postoi imazhe ku shihen e gjithë familja bashkë. Rihanna dhe A$AP Rocky pozuan së bashku me dy djemtë e tyre, i pari portret famijar i tyre.