zoom

Lajme

Detaje nga dasma e Dafinës dhe Kreshnikut. Çifti po përgatitet për natën e madhe

Pasi mori propozimin për martesë një muaj më parë, Dafina Zeqiri po përgatit dasmën.

Më herët Dafina ka pranuar se në fund të vitit do të zhvillojë një dasmë dhe mesa duket tani po merret me detajet.

Pak minuta më parë, u zbulua një detaj nga dasma. Dhe kjo u bë me dije nga dhëndri.

Nëpërmjet një postimi në Instastory, Kreshniku ka publikuar një ftesë dasme e cila sipër mban emrin e tij dhe të Dafit.