zoom

Slider

Çiljeta Xhilaga zbulon lajmin e trishtë: Mami vuan nga kanceri, po i bien flokët nga kimioterapitë

Këngëtarja Çiljeta Xhilaga ka zbuluar lajmin e trishtë teksa ka rrëfyer se e ëma e saj vuan nga kanceri.

Ajo ka treguar se e ëma iu është nënshtruar kimioterapisë dhe se po i bien flokët, duke shtuar se i ka porositur një paruke.

Por u shpreh besimplotë se do të shërohet dhe do ta kalojë shumë shpejt.

Kjo e mamit ishte një shok shumë i madh. Me zotin para, ka për ta kaluar shumë shpejt. Kam merakun e flokëve, sepse është kjo procedura që po I bien flokët dhe a do e përballojë dot. I kam thënë që do i dalin prapë. I kam porositur edhe një paruke. Është në fazë kimio dhe nuk bën të marrë vitamina. Unë prej mamit hyra këtu, se më tha ik futu se do të shikoj 24 orë. Se unë e kisha ndarë mendjen për jo. Të gjitha takimet, me orare, me data ja kam lënë të gjitha gati. Fat i madh që kam nusen dhe çunat e xhajës në Itali se po të kishte qenë vetëm me mua nuk do ja dilnim dot. Unë më tepër isha shoqëruese psikologjike. Ikin bashkë bëjnë kimiot dhe kthehen prapë  bashkë”, tha Çiljeta në Ferma Vip.