zoom

Slider

Big Brother VIP “infekton” Kuvendin, Monika Kryemadhin, kapet mat duke parë dasmën Luiz-Kiara

Big Brother është bërë një fenomen, i cili ka mbërthyer gjithë shoqërinë shqiptare.

Nga kjo nuk bëjnë përjashtim edhe politikanët.

Së fundi kuriozitet të madh ka bërë dasma e organizuar brenda shtëpisë së Big Brother mes Kiarës dhe Luizit.

E ndërsa deputetët në sallë debatonin për ccështjen McGonigal, deputetja Monika Kryemadhi ka qenë e interesuar sesi ka shkuar dasma e mbrëmshme.

Ajo është kapur nga kamerat duke parë dasmën e Luizit dhe Kiarës.