zoom

Aktualitet

Berisha publikon foton policit të dhunuar: I kanë çarë kokën

Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar foton e shefit i edukimit në burgun e Fierit, Nazmi Doko të dhunuar.

Në foto, polici i burgjeve shihet i gjakosur në pjesën e kokës.

Sali Berisha shprehet se Nazmi Dokos i kanë çarë kokën dhe se krimi po mbahet i fshehtë.

 

“Shefit të Edukimit në burgun e Fierit i kanë çarë kokën! Krimi mbahet i fshehtë! #sb”, shkruan Berisha në një postim në FB.