zoom

Lajme

Adrola Dushi dhe Orinda Huta grabiten në Romë: Mos lini valixhet asnjë sekondë…

Adrola Dushi dhe Orinda Huta u grabitën teksa ndodheshin në Romë.

Modelja dhe moderatorja nuk ishin bashkë, por të dyja përjetuan të njëjtat eksperienca.

Adrola Dushi tregoi përmes një fotoje se i kishin vjedhur pasaportën, duke publikuar mjetin e ri të identifikimit.

“Rome e bukura Romë. Mirë që nuk na morën kokën të paktën”, tha modelja.

Ndërsa Orinda Hutës i kanë grabitur valixhen që kishte në makinë.

“Nuk më është dukur kurrë Roma më e shëmtuar se këto dy ditë. Mos lini valixhet tuaja asnjë sec as në bagazh të makinës. Ka hajdutë pafund”, shkruan ajo në një postim në rrjetet sociale.