zoom

Aktualitet

65-vjeçari në Tiranë vdes brenda lavanderisë

Një  65 vjeçar ka ndërruar jetë këtë të enjte në vendin e tij të punës.

Policia e Tiranës bën me dije se ngjarja ka ndodhur sot 2 maj rreth orës 14:45, në një lavanderi në rrugën “Todi Shkurti:.

Dyshohet që punonjësi i lavanderisë të ketë humbur jetën  për shkaqe natyrale.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Njoftimi policisë

Tiranë/Informacion paraprak

Më datë 02.05.2024, rreth orës 14:45, në një lavanderi në rrugën “Todi Shkurti”, ka humbur jetën, dyshohet për shkaqe natyrale, shtetasi Gj. P., 65 vjeç (punonjës i lavanderisë).

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.