zoom

Aktualitet

45-vjeçari gjuan me gurë drejt Kryeministrisë, kapet nga policia

Një 45-vjeçar qëlloi me gurë në drejtim të godinës së Kryeministrisë mbrëmjen e kësaj të marte.

Sipas policisë, autori ishte në gjendje të dehur dhe dyshohet se vuan edhe nga probleme të shëndetit mendor.

Pas ngjarjes, ai u shoqërua në komisariat nga policia dhe më pas u dërgua në spital, ku u shtrua për trajtim mjekësor.