Zbulohet fanella e parë e Milanit për sezonin 2021/2022

Faqja e njohur Footyheadlines ka publikuar fanellën e parë, atë si vendas të Milanit për sezonin 2021-22, me Rossonerët që kthehen në trashësinë e ndryshme të vija të zeza si në sezonin 2014-15.

Publikimi zbulon një fanellë të re të shtëpisë për Milani, fanellë me vija më të ngushta nga anët, ndërsa një brez i zi do të dominojë në qendër.

Motoja ‘Semper Milan’ do të shfaqet dhe do të dalë në pah në pjesën e pasme të jakës në formë ‘V’.

Pantallonat e shkurtra do të jenë të zeza dhe çorapet do të jenë të zeza me vija të kuqe.

“Fanella në shtëpi e Pumas për Milanin në sezonin 2021-22 paraqet një pamje moderne dhe të freskët të vijave tradicionale kuqezi të klubit”, ka shkruar Footyheadlines në publikimin e tyre.

Ndryshe, edhe fanellat e treta të Rossonerëve për sezonin e ardhshëm janë publikuar para disa ditësh.


Të lidhura

Të lidhura

Lajm i rradhës

Të fundit

Welcome Back!

Login to your account below

Create New Account!

Fill the forms bellow to register

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.