zoom

Lajme

VIDEO/ Këngëtares shqiptare i dalin pjesët intime në skenë

Këngëtares shqiptare, Melinda Ademi i ndodhi një incident gjatë performancës së saj të fundit para fansave.

Teksa ajo ishte në skenë gjatë koncertit, fustani që mbante veshur e “tradhtoi”.

Duke kërcyer, fustani i zi, i shkurtër u ngrit dhe Melinda tregoi aksidentalisht pjesët e saj intime.

Më pas ajo nxiton të ulë dhe rregullojë fustanin, duke vazhduar performancën për ndjekësit e muzikës së saj.