zoom

Aktualitet

Vdiq 24-vjeçari/ Dalin pamjet e aksidentit tragjik në Vlorë. Makina e kthyer përmbys në rrugë

Dalin pamjet e aksidentit të rëndë të shënuar pasditen e kësaj të mërkure në Kaninë të Vlorës, ku humbi jetën një 24-vjeçar.

I riu po udhëtonte me një mjet tip “Benz” kur humbi kontrollin dhe u përplas me anën shkëmbore të rrugës.

Në makinë me të ishte edhe një 23-vjeçar, që u plagos dhe u dërgua me urgjencë në spital.

Siç duket nga videot, përplasja e mjetit me anën shkëmbore të rrugës ishte e fortë dhe për pasojë, makina u përmbys.