zoom

Lajme

Plane për t’u bërë baba? Dj PM: Dua të jetë djalë

Dj PM dhe Sarah Berisha prej më shumë se dy vitesh shijojnë lidhjen e tyre të dashurisë.

Dy ish-banorët e BBV jetojnë mes Prishtinës dh Tiranës, por kjo nuk i ka penguar të jenë të lumtur.

I pyetur së fundmi nëse është një fëmijë në planet e tyre u shpreh se e kanë pasur në plan të bëhen prindër.

Ai u shpreh se do të donte që fëmija e parë të ishte djalë, por theksoi se do ishte i lumtur nëse do të lindte vajzë.

Ndërsa për martesën u shpreh se nuk e kanë mendur për momentin.

S’dua as të të gënjej dhe as të shpik diçka. Nuk është se e kemi menduar për momentin, por kemi pasur një plan ndoshta për të tentuar të bëhemi prindër, por prapë s’dua të gënjej, disa angazhime nga ana e Sarës, disa angazhime të miat hyjnë midis por s’është se nuk e kemi menduar.

“Me rëndësi veç të jetë shëndoshë fëmija. Unë personalisht, në shijen time do të kisha pasur qejf një djalë në fillim, por edhe një vajzë nuk më pengon, përkundrazi më lumturon”, tha Dj PM.