zoom

Lajme

FOTOT/ Erjona Sulejmani i “vë flakën” rrjetit dhe tërbon fansat me pozat e nxehta…

Modelja bukuroshe, Erjona Sulejmani, vijon të jetë aktive në rrjetet sociale, duke i rritur edhe më shumë temperaturat këtë verë.

Ish-partnerja e lojtarit shqiptar të kombëtares zvicerane, Blerim Dzemaili, nuk e ka problem që të ndajë me fansat, pak momente nga përditshmëria e saj.

Së fundmi, Sulejmani ka postuar një foto të nxehtë, teksa duket që po shijon në maksimum pushimet. Ky instastory ka shkaktuar reagim te ndjekësit, të cilët janë të shumtë.

Erjona Sulejmani numëron mbi 530 mijë fansa, ndërsa ka vetëm 646 follow. /ZOOM.AL/