zoom

Stil

Aktorja e famshme poston foto nudo, shikoni si reagon vëllai i saj

Aktorja e famshme amerikane, Kade Hudson, ka postuar së fundmi në “Instagram”-in e saj disa poza ku shfaqet me bikini tanga dhe pa pjesën e sipërme. Fotot në fjalë janë realizuar jashtë një pishine në shtëpi.

Në njërën foto, ajo po fsheh gjoksin e saj pas një libri, dhe një foto tjetër tregon shpinën e aktores. Por duket se vëllai i saj, nuk e ka pëlqyer shumë këtë postim.

Në komente, Oliver Hudson shkroi: “Jezus jo Kate!”.

Në përgjigje të kësaj, Kate shkroi:

Vera sapo filloi Oliver … do të bëhet e egër. Ju duhet të bëni unfollow”, me një emoji duke qeshur.

Kujtojmë se të afërmit e aktores patën një ndërveprim shumë të ngjashëm në korrik të vitit 2022. Duke iu përgjigjur një fotoje “topless” të postuar nga Kate, Oliver komentoi: “Jo”.

Për të mos përmendur faktin që Oliver në fakt etiketoi motrën e tij në një foto të tijën nudo në IG në shkurt, për “Us Weekly”.

Në fakt, në intervista, si Oliver ashtu edhe Kate Hudson kanë folur për rritjen në një familje që ishte gjithmonë shumë rehat me lakuriqësinë. Oliver tha në një intervistë të vitit 2021 për People:

“Kjo vjen nga rritja në një familje shumë të hapur, sinqerisht. Lakuriqësia nuk ka qenë kurrë tabu. Të gjithë kemi lindur të zhveshur dhe kështu është. Edhe tani me fëmijët e mi, ne jemi thjesht njerëz të zhveshur. Kështu është. Unë jam padyshim rehat me të”.

Dhe Kate Hudson ka bërë komente të ngjashme. Në vitin 2016, ajo i tha Conan O’Brien, për E! News:

“Familja ime ka qenë gjithmonë një familje e zhveshur [shumë] komode. Do të preferoja më shumë të jem e zhveshur sesa e veshur. Veshjet më kufizojnë thjesht. Kur të kthehem në shtëpi, dua vetëm të jem lakuriq”.